DLA SZKÓŁ, Wycieczki 1 dniowe

Park rozrywki – ENERGYLANDIA

159 zł / za osobę
autokar

Program ramowy:

w godzinach nocnych / wczesnoporannych wyjazd spod szkoły, przejazd w stronę Zatoru (Małopolska)

Całodzienny pobyt w parku rozrywki. Bilet wstępu uprawnia do nielimitowanego korzystania ze wszystkich atrakcji* (w ramach pobytu frytki i napój)

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych.

Park podzielony jest na 4 strefy:

  • Bajkolandia – kraina dziecięcych pragnień. Dzieci przenoszą się w świat kreskówek i filmów, mogą zostać kierowcami, pilotami, strażakami czy księżniczkami
  • Strefa familijna – proponuje atrakcje dla całych rodzin. Dostępnych jest tu kilka Roller Coasterów. Tutaj można doświadczyć adrenaliny i emocji, w rozsądnej dawce (na niektórych ograniczenie wzrostu – min. 140)
  • Strefa ekstremalna – to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem. W ofercie kilkanaście ekstremalnych urządzeń m.in najszybsze i największe Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera, których prędkość dochodzi do 100 km/h.
  • Water Park – strefa naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw.

Dodatkowo 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), nowoczesne kino 7D a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów.

wieczorem wyjazd w stronę Bydgoszczy, powrót pod szkołę nocą

* dodatkowo płatne są: gastronomia, gry komputerowe i zręcznościowe, niektóre stoiska usługowe (fotograf, foto-budka, malowanie twarzy – tatuaże itd.) i towary w sklepach znajdujących się na terenie Parku

Cena:
szkoły podstawowe: 159 zł/os
gimnazja: 169 zł/os
szkoły średnie: 199 zł/os
(przy 45 uczestnikach i wyjeździe z Bydgoszczy)

Cena wycieczki obejmuje:
  • transport autokarem
  • opiekę pilota na całej trasie
  • realizację programu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
  • ubezpieczenie NNW
  • bezpłatny udział 3 opiekunów
Zapytanie / Rezerwacja
Chcesz zarezerwować termin wycieczki? Masz pytania do oferty? Chcesz zmodyfikować program? Potrzebujesz kalkulacji? Napisz do nas.