DLA SZKÓŁ, Wycieczki 1 dniowe, WYCIECZKI JESIEŃ / ZIMA

Festyn Archeologiczny – Biskupin 14-22.09.2019

48 zł / za osobę
autokar

biskupin_festyn

Jak co roku, w trzecim tygodniu września Muzeum Archeologiczne w Biskupinie zamienia się w żywe muzeum. Podczas Festynu Archeologicznego, na terenie rezerwatu prezentowane są różne aspekty życia ludzi w przeszłości, a dzięki licznym grupom rekonstrukcyjnym historię można dosłownie dotknąć. Tegoroczny Jubileuszowy XXV Festyn Archeologiczny będzie czymś zupełnie nowym – połączy wątki tematyczne z poprzednich Festynów, będzie ich podsumowaniem i celebracją 25-letniej historii jednej z najstarszych takich imprez w Polsce.

Przenieść się będzie można nie tylko w czasie, ale i w przestrzeni. Odwiedzić Japonię, starożytny Egipt, Grecję i Rzym. Usłyszeć opowieści o niezwykłych Celtach, wojowniczych Wikingach i tajemniczych Bałtach. A także odwiedzić wioskę indiańską.

Program ramowy:
w godzinach porannych wyjazd spod szkoły, przejazd do Biskupina

  • zwiedzanie Muzeum Archeologicznego – w trakcie pobytu szereg atrakcji: pokazy dawnych rzemiosł, koncerty muzyczne, pokazy tańca, degustacje dawnej kuchni, walki wojów.

w godzinach popołudniowych powrót pod szkołę

Cena: 48 zł/os

(przy 45 uczestnikach i wyjeździe z Bydgoszczy, Inowrocławia, Nakła n.Notecią, Gniezna)

Cena wycieczki obejmuje:
  • transport autokarem
  • opiekę pilota na całej trasie
  • realizację programu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
  • ubezpieczenie NNW
  • bezpłatny udział 3 opiekunów
Zapytanie / Rezerwacja
Chcesz zarezerwować termin wycieczki? Masz pytania do oferty? Chcesz zmodyfikować program? Potrzebujesz kalkulacji? Napisz do nas.