Kim jesteśmy

Biuro Podróży TURYSTYCZNE PRZYGODY powstało z pasji do podróżowania. Tworzą je doświadczeni profesjonaliści, związani od lat z branżą turystyczną, a równocześnie pasjonaci z głową pełną pomysłów i gotowi na nowe wyzwania.

Turystyka to przygoda. Nazwa biura nie jest przypadkiem. Turystyka to poznawanie świata, kontakt z innymi kulturami, obyczajami, aktywność czy kontakt z przyrodą. Turystyka kształci, poszerza horyzonty i satysfakcjonuje. Chcemy zarazić tą pasją swoich klientów.

Nasza oferta obejmuje propozycje wycieczek grupowych krajowych i zagranicznych dla szkół, firm i innych grup zorganizowanych.

Gdyby na naszej stronie internetowej nie znaleźli Państwo oferty odpowiadającej potrzebom, zapraszamy do kontaktu. Programy wszystkich wycieczek można modyfikować wedle potrzeb i własnego pomysłu. Jesteśmy elastyczni w kwestii programu wycieczek, ceny, czasu trwania i innych elementów naszych imprez. Z chęcią przygotujemy propozycję w pełni satysfakcjonującą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Działamy jako biuro internetowe. Dla wygody klientów przyjeżdżamy do szkoły lub wskazane miejsce żeby dopełnić formalności związanych z organizacją wycieczki. Wystarczy zadzwonić lub wysłać e-mail.

  • Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową wydaną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
  • Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego nr 274