Jak rezerwować

Krok I: wybierz kierunek

na naszej stronie internetowej prezentujemy gotowe propozycje wycieczek w różne zakątki Polski i Europy, z kalkulacją uwzględniającą wyjazd z Bydgoszczy. Wyjazdy w inne regiony lub odjazdy z innych miejscowości są oczywiście możliwe. Wszystkie oferty można modyfikować w dowolny sposób i dostosować do własnych potrzeb.

Jeśli nie znaleźli Państwo propozycji wycieczek, które Was interesują, z chęcią taką ofertę przygotujemy i zorganizujemy wyjazd grupy w dowolnie wybrane miejsce.

Krok II: wyślij zapytanie lub zadzwoń

aby otrzymać ofertę wycieczki należy wysłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej lub wysłać e-mail na adres biuro@turystyczneprzygody.pl lub zadzwonić i przedstawić nam swoje oczekiwania.

W zapytaniu należy uwzględnić: cel wycieczki, planowany termin wyjazdu, liczbę uczestników oraz liczbę opiekunów (miejsc bezpłatnych), wiek uczestników, miejsce wyjazdu (podstawienia autokaru), dodatkowe oczekiwania i życzenia co do programu, standardu, liczby posiłków itd. Każdą wycieczkę kalkulujemy indywidualnie.

Krok III: zaakceptuj program

w odpowiedzi na zapytanie przesyłamy ofertę wycieczki. Jeśli spełnia Państwa oczekiwania, możemy przystąpić do potwierdzenia rezerwacji

Krok IV: podpisz umowę

po zaakceptowaniu przez Państwa przedstawionej oferty wycieczki, przygotowujemy umowę o świadczenie usług turystycznych, będącą potwierdzeniem rezerwacji. Umowę przekazujemy poprzez e-mail, faks lub pocztę. Istnieje też możliwość osobistego spotkania w szkole lub w innym wskazanym przez Państwa miejscu.

W ciągu 7 dni od podpisania umowy należy wpłacić zaliczkę stanowiącą ok 30 % wartości rezerwacji, na podany w umowie numer konta lub bezpośrednio u naszego przedstawiciela

Krok V: wpłata i ostatnie formalności

na 14 dni przed wyjazdem poprosimy o dopłatę pozostałej części kwoty. Na 3 dni przed wyjazdem należy dostarczyć imienną listę uczestników, niezbędną do ubezpieczenia grupy.

Krok VI: Ahoj Przygodo! Wyjazd

15 minut przed planowaną godziną wyjazdu, autokar z kierowcą oraz nasz pilot wycieczki czekają na Państwa pod szkołą (lub w innym ustalonym miejscu) aby rozpocząć wycieczkę. Ahoj Przygodo! I w drogę! ;)